Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve memnuniyeti en üst seviyede tutarak, yerel ve ulusal alanlarda sektörümüzü yeniden tanımlamak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmaktır.

Hizmetlerimizde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir meslek odası olmak gayemizdir.

Vizyonumuz

Değerlerimizden taviz vermeden esnaf ve sanatkârlarımız ile bunların yanlarında çalışanların meslekî ve teknik ihtiyaçlarını karşılamak, meslekî faaliyetlerini kolaylaştırmak, mesleğin genel menfaatlerine uygun olarak gelişmelerini ve meslekî eğitimlerini sağlamak, meslek mensuplarının birbirleriyle ve halk ile olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hâkim kılmak, meslek disiplini ve ahilik ahlâkını korumaktır.

Kalite Politikamız

Üye kayıt, Tescil, Terkin, Eğitim Hizmetleri Sunumu sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuzda ;

- Çalışan ve müşteri memnuniyetine, beklentilerine duyarlı olmak.

- Çalışanlarımızın sürekli eğitim ile gelişimini sağlamak, 

- Hizmet kalitemizi etkileyecek teknoloji ve gelişmeleri takip ederek kendimizi sürekli yenilemek,

- Üyelerimizi ve müşterilerimizi kaliteye teşvik ederek, karşılıklı işbirliği ve güvende çalışmak,

- Kalite Yönetim Sistemini odamızın tüm çalışanlarının katılımıyla sürekli iyileştirerek, kalite yönetiminin şartlarına uymak.

Resim
X