Başkanımız Muharrem KARABACAK

3 Ekim 1972 Konya doğumlu olup, İlkokulu Hamburg- Almanya’da, orta ve lise öğrenimini Konya İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Selçuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansını Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Muhasebe ve Denetimi alanında tamamladı.

Konya Minibüscüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odasında bir çok görevde aktif olarak yer alan Karabacak, sırasıyla oda personeli, oda yönetim kurulu üyeliği, oda başkan vekilliği görevlerinde bulunmuş olup halen Oda Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

06 Mayıs 2018 tarihinden itibaren Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı görevini yürüten Karabacak, TESK Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Denetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Başkan Karabacak, Bağımlılıkla Mücadele Derneği Kurucu Üyesi olup, halen Bağımlılıkla Mücadele Derneği yönetim kurulu üyeliğini yürütmektedir. Bir dönem Konyaspor Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunmuş olan Başkan Karabacak, evli ve iki çocuk babasıdır.

Resim
X